KONTAKT
tel.: 507 082 052
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miód

Miody 2012r

 

 

 W sezonie 2012 udało nam się pozyskać cztery rodzaje miodków. Od lewej miód rzepakowy, rzepakowo - nektarowy, lipowy ze spadzią liściastą (z zielonkawą poświatą) i ostatni ze spadzi iglastej. Wszystkie bardzo smaczne. Dziękujemy naszym pszczołą i smakoszom  naszego miodku, którzy wykupili cały zapas. Zapraszamy ponownie w przyszłym roku.

 

Zbigniew Olesiński ''OLE-MIODEK''

 

 

 

Skomentuj

Dodaj komentarz jako Gość

0

Biorą udział w konwersacji

 • marcin

  Bydgoszcz, Poland

  Zbyszku,
  Ładne miody! Gdzie pozyskałeś spadź iglastą? W centralnej Polsce chyba trudno o taki miodek. Wozisz robaszki na południe?

  Lubię 0 Krótki URL:
 • Zbigniew

  Jedna z pasiek stoi 200m od starego lasu w którym jest dużo jodły i świerku,:) ta jodła raz na jakiś czas spadziuje i tak było 2012r.W zeszłym roku takiego rarytasu już nie było.

  Lubię 0 Krótki URL:
System komentarzy oparty o Komento


Witamy!

Witamy serdecznie na naszej stronie. Strona jest poświęcona działalności naszej pasieki. Będą na niej umieszczone zdjęcia, filmy i artykuły poświęcone pszczołom i pszczelarstwu. Mogą Państwo komentować wybrane artykuły lub filmy zadając pytania nam lub innym użytkownikom serwisu za pośrednictwem naszej strony.

 

Życzę miłego oglądania.

Zbigniew Olesiński

VIDEOPASIEKA OLE-MIODEK